KONST / Litografier / Färglitografi 13051555
nr 1305 1555
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 294/360. Motivet: 42x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:39:52
100 kr
200 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson